Wycieczki trzydniowe

 Pieniny    Czy wiecie co łączy Pieniny i Janosika PIENINY

          Wizytę w tym urokliwym zakątku Polski rozpoczniemy od wizyty na zamku w Niedzicy i od spaceru po tamie wybudowanej w 1997 roku. Stamtąd przepłyniemy statkiem na drugi brzeg jeziora gdzie czeka nas kolejny obiekt pełen tajemnic zamek w Czorsztynie. Następnego dnia również nie zabraknie atrakcji, spróbujemy zdobyć najwyższy szczyt Pienin – Trzy Korony, z którego rozpościera się widok na przełom Dunajca Tatry, Beskid Sądecki Żywiecki oraz Gorce. Żeby dać odpocząć zmęczonym nogom spędzimy miłe chwile na tratwach flisackich spływając do Szczawnicy. Na koniec zostawimy sobie spacer Wąwozem Homole i urokliwą Szczawnicą.

 Zakopane    Przygoda po góralsku ZAKOPANE

          Po oscypki i kierpce wybierzemy się do Zakopanego. Na rozgrzewkę przejdziemy dolina kościeliska do schroniska Ornak. Następnego dnia czeka nas bardziej wymagająca trasa do Morskiego Oka. Rekompensatą będą przepiękne widoki w drodze do celu i sama tafla jeziora zaskakująca czystością i przejrzystością. Dla relaksu w ostatnim dniu wycieczki zamiast wspinaczki wybierzemy kolejkę górska na Gubałówkę, a dla tych którzy będą chcieli wydać trochę pieniędzy zaproponujemy spacer po Krupówkach.

 Kraków - maczuga Herkulesa    Nie tylko Kraków KRAKÓW

          Tym razem zawitamy w pięknym grodzie nad Wisłą na trochę dłużej. Zaczniemy jednak nietypowo bo od wizyty w kopalni soli Wieliczka. Dopiero następnego dnia przejdziemy droga królewską w stronę starego rynku i pięknych sukiennic. Nasz spacer zakończymy oddając hołd królom na Zamku Wawelskim, a wieczorem wybierzemy się na urokliwy Kazimierz. Ostatniego dnia uda nam się wpaść do Ojcowa i zobaczyć gdzie przed Czechami ukrywał się Łokietek.

 Biskupin    Sięgając do historii… GNIEZNO – BISKUPIN – POZNAŃ

          Wycieczka, na którą chcemy Was tym razem zaprosić, pozwoli nam dowiedzieć się więcej o początkach państwa polskiego, o życiu i zwyczajach naszych przodków. Wizyta w osadzie sprzed 2750 lat – Biskupinie przybliży nam zajęcia, którymi trudnili się żyjący tam ludzie. W Gnieźnie zobaczymy katedrę, w której koronowani byli pierwsi królowie Polski, drzwi Gnieźnieńskie oraz wiele innych zabytków. Poznań zachwyci nas swoją starówką, Ratuszem i oczywiście …koziołkami.

 Karpacz    Karkonoska przygoda KARKONOSZE

          Trzy dni w Karkonoszach mogą należeć do najlepiej spędzonych dni . A to za sprawą miejsc, które tam odwiedzimy. Przejdziemy po Szklarskiej Porębie szlakiem Walońskim, zdobędziemy Królową Karkonoszy – Śnieżkę. Jednak nie tylko zwiedzanie i wspinaczka będą nam towarzyszyć w czasie tej wycieczki. Zaprosimy Was również do Western City niedaleko Karpacza, gdzie będziemy mogli przenieść się do świata szeryfów, rewolwerowców i poszukiwaczy złota.